Biyografi

Bloomberg HT Sunucusu Açıl Sezen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Açıl Sezen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Açıl Sezen’den söz edeceğiz.

Açıl Sezen Kimdir?

  • Sunucu.

1977 yılında dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimine 1995 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde başlayan Açıl Sezen, bölümünden 1999 yılında başarıyla mezun olmuştur. Aynı yıl yüksek lisans eğitimine yine İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde başlamıştır. Meslek hayatına Kasım 1995 tarihinde Sabah Gazetesinde Ekonomi Editörü olarak başlayan Açıl Sezen, Ekim 2001’de CNBC-e’de sunucu olarak görev almaya başlamış ve bu görevini 2006 yılına kadar sürdürmüştür. Ocak 2010’dan beri Bloomber HT’de çalışan Açıl Sezen, bu kanalda Sabah Raporu, Yatırım Kulübü, Akıllı Para programlarının yapımcısı ve sunucusu olarak görev yapmaktadır. Öte yandan Bloomberg HT Radyo Genel Yayın Yönetmenidir.

Evli ve iki kız babası olan Açıl Sezen’in eşi Gaye Sezen’dir. Gaye Sezen 40, Açıl Sezen ise 43 yaşındadır. Instagram ve Twitter hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Açıl Sezen hakkında merak edilen boyu, kilosu, annesi babası kimdir, aslen nereli gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Açıl Sezen ile İlgili Aramalar

Google’da Açıl Sezen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Açıl sezen linkedin Bloomberg HT Bloomberg sunucuları Açıl Sezen Vikipedi, Açıl Sezen boyu, açıl sezen aslen nereli, açıl sezen evli mi bekar mı, Bloomberg TV Gaye Sezen Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds