Bloomberg HT Sunucusu Cumhur Örnek Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Cumhur Örnek kimdir, nereli ve kaç yaşına, boyu kaç, evli mi bekar mı, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı kanallarda sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cumhur Örnek’ten söz edeceğiz.

Cumhur Örnek Kimdir?

  • Sunucu

Tam adı Sezgi Cumhur Örnek’tir. Lisans eğitimini 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi Bölümünde tamamlayan Cumhur Örnek, yüksek lisans Bilgi Üniversitesinde tamamlamıştır. Bankacılık kariyerine ise Ege Bank’ta başlayan Cumhur Örnek, uzun seneler boyunca Deniz Bank Finansal Hizmetler Grubu’nda çeşitli görevler bulunmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Münibe Millet Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Sevgilisi?

Deniz Yatırım, Ata Yatırım ve Ahlatcı Yatırım gibi çeşitli kuruluşlarda Kaldıraçlı İşlemlerde Sorumlu Genel Müdür olarak görev yapan Cumhur Örnek, 2019 yılında Bloomber HT kanalında Araştırma Müdürü olarak göreve gelmiştir. Cumhur Örnek, Bloomberg HT kanalında ‘Akıllı Para’ adlı programı hazırlayıp sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Oyuncu Büşra Develi Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Instagram ve Twitter hesaplarından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cumhur Örnek’in tam emin olmamakla beraber, 1976 doğumlu yani 44 yaşında olduğunu tahmin edilmektedir. Cumhur Örnek hakkında merak edilen boyu, eşi kimdir, aslen nereli, doğum tarihi ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gürkan Hacır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi?

Cumhur Örnek ile İlgili Aramalar

Google’da Cumhur Örnek ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cumhur Örnek kaç yaşında Cumhur Ornek Twitter Bloomberg HT Cumhur Örnek eşi Zeynep Erataman Açıl Sezen Kimdir Bloomberg spikerleri Güzem Yılmaz boşandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara