Sena Çakır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sena Çakır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler, sevgilisi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sena Çakır’dan söz edeceğiz.

Sena Çakır Kimdir?

  • Oyuncu.

1994 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelen Sena Çakır, Miss Turkey 2016’nın finalistleri arasında yer almıştır. Lisans eğitimini ise Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Jimnastik Antrenörlüğü Bölümü’nde tamamlamıştır. Sena Çakır, ilk oyunculuk deneyimini ise Azim Kahramanı Ayşe adlı dizide yaşamış ardından da Deli Gönül adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Sena Çakır, TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide Dudu rolünde oynamıştır. Küçük yaşlardan itibaren jimnastikle ilgilenen ve bu dalda Türkiye şampiyonluğu bulunan Sena Çakır, oyunculuktan fırsat bulduğu anlarda jimnastik yapmaya devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Hande Mehan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Şarkıları?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sena Çakır 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sena Çakır, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Sena Çakır hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Alagöz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Sena Çakır ile İlgili Aramalar

Google’da Sena Çakır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Aydemir Sena Çakır evli mı Sena Çakır hamile mi 2020 Sena Çakır sevgilisi kim Sena Çakır hamile mı 2020 Sena Çakır Miss Turkey kaçıncısı Sena Çakır Instagram İlayda Aydın, sena çakır hangi dizilerde oynadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi