Otomobil

BMW Işık Paket Ne Demek?

Hemen özetleyelim, ambiyans aydınlatmayı duydunuz mu? İşte bunu BMW yıllar önce standart özellik olarak müşterilerine sunmuştu bile. 2012 yılına kadar tüm araç ilanlarında ışık paket özelliği premium bir seçenek olarak araçlara değer katmaktadır. Tabii ki bunun haklı bir yanı var.

Aracın içine oturduğunuz vakit göğüs kısmındaki özel olarak döşenmiş LED aydınlatmalardan tutun, dış kısmında kapı kollarının altında bulunan ve o naif görüntüyü katan özelliğe ışık paket denir.

Bu özellik diğer çoğu markada yeni kasa araçlarda yeni yeni piyasaya sürülmeye çalışıyor olsa da BMW araçlarda eski kasalardan itibaren opsiyon olarak müşterilere sunulmuştur. Fakat yeni kasa yani burada yeni kasadan kasıt 2012 sonrası bir BMW alacaksanız ışık paket olup olmadığını sorgulamaya gerek kalmaksızın direkt satın alabilirsiniz. Çünkü bu serilerde artık bu ışık paket özellikleri standaet donanımın bir parçasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds