Gündem

Erol Mütercimler: CHP Bu 5 İsimden Kurtulmadığı Müddetçe ‘Adam Olmaz’

Meltem TV’de katıldığı bir programda seçimlere ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erol Mütercimler, isim vererek CHP’nin bu isimlerden kurtulmadığı müddetçe ‘adam olamayacağını’ söyledi. Mütercimler, söylediği isimler hakkında çarpıcı örnek ve açıklamalara da yer verdi. İşte Erol Mütercimler’in saydığı o beş isim:

  1. Erdoğan Toprak
  2. Seyit Torun
  3. Gamze İlgezdi
  4. Canan Kaftancıoğlu
  5. Okan Konuralp

Kemal Kılıçdaroğlu’nın danışmanı Onur Konuralp’in genel başkana yalan söylediğini ifade eden Mütercimler, Adalar Belediyesi’nde çalışan 600 kişiye dikkat çekerek aday olarak gösterilen Erdem Gül’ün hayatının Ankara’da geçtiğini ve aslen Giresunlu olduğunu söyledi. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin de çok doğru bir hamleyle Adalar’lı olan bir hanımefendiyi seçtiğini belirtti. Beyoğlu bölgesinde Giresunlu nüfusunun fazla olduğunu söyleyerek Erdem Gül’ün Beyoğlu Belediye Başkanı gösterilebileceğini de sözlerine ekledi.

Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykut Nuhoğlu’nun dürüst olduklarını ifade eden Mütercimler, ‘demek ki CHP’de dürüst kişiler istenmiyor’ diye konuştu. Şişli’nin önemine dikkat çeken Mütercimler, DSP’den Şişli Belediye Başkanı Adayı olan Mustafa Sarıgül’ün sokakta bir karşılığı olduğunu ifade etti ve CHP’nin çok daha sağlam bir isimle Şişli’yi savunması gerektiğini vurguladı. İki taraf arasındaki uyuşmazlık ve çatışmanın Adalet ve Kalkınma Partisi’ne yarayacağını, AKP’nin Şişli’yi belki bu sayede alabileceğini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds