Bonus Business Ticari Kart Limiti Ne Kadar?

Garanti bankası kredi kartı başvurusı sırasında en az zorlanacağınız bankalardan biridr. Tabii bunun onaylanma kısmında ne kadar esnek davrandığı bir tartışma konusu olabilir. Bonus business kart başvurusu sonucunda limit ne kadar? ve limit genellikle hangi hususlara göre değerlendiriyor hakkında bilgi vereceğiz.

Burada can alıcı nokta her zaman olduğu gibi kredi notu. Kredi notu hakkında sitemizde onlarca makalede kredi notunu etkileyen faktörlerden detaylı bir şekilde bahsetmiştik o yüzden o konu ile fazla kafa karıştırmadan asıl konumuza geçebiliriz. Öncelikle başvuruyu Garanti BBVA internet sitesi üzerinden TC kimlik numaranız ve cep numaranız ile iki adımda gerçekleştirebiliyorsunız. En geç ertesi gün müşteri hizmetlerinden sizi arayıp adresinizi ve diğer temel bilgilerinizi teyit ederek kart başvurnuzu alıyorlar. Bu esnada aylık ortalama geliriniz veya her hangi bir evrak istemeden 1-2 dakika içinde başvurunuzu tamamlayabiliyor ve ardından başvuru sonucunuzu Garanti BBVA mobil uygulamasından görebiliyorsunuz. Burada göremediğiniz bir nokta malesef kart limiti ne kadar olduğu. Ancak bunu kartın onay aldığına emin olduktan sonra müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Hisse Neden Alt Pazara Düşer?

Kart Limiti Ne Kadar?

Kart limiti birçok noktaya göre değerlendirilse de etkileyen faktörler temel olarak kredi notunuz, aylık hesabınıza yapılan para girişi ve ödeme düzeniniz. Özellikle Garanti bankasında bulunan kartınız var ise bunun ödeme düzeni tabii diğer bankalara nispeten daha dikkat çekici bir durum olacaktır.

  • Telefon ile başvurulduysa, limitiniz şu an bulunan kartınızla ortak olarak onaylanma ihtimali yüksek
  • Bu limiti değiştirmek için gelir beyannamesi evrağı ile banka şubesine başvurmanız gerekecetir
  • Eğer, kredi notu durumunuz çok iyi ve yüksek limitli kartlarınız mevcut ise 20-30 bin TL ve üzeri limitli dahi kart alabiliyorsunuz.
İlginizi Çekebilir:  Trafik Cezası Kredi Kartı Notumu Etkiler mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi