Biyografi

Bora Karakul Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Bora Karakul kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Bora Karakul’dan söz edeceğiz.

Bora Karakul Kimdir?

  • Oyuncu.

1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen Bora Karakul, lise eğitimini Ankara’da tamamlayan Bora Karakul, sonrasında Ankara Sanat Tiyatrosu ve Ankara Devlet Tiyatrosunda oyunculuk yapmıştır. Tecrübeli oyuncu Bora Karakul, helen Ankara Üniversitesi DTCF Oyunculuk ve Ana Sanat Dalı’nda eğitimlerine devam etmektedir.

İlk olarak Emret Komutanım adlı dizide Şakir Kartopu karakterine hayat veren Bora Karakul, sonrasında ise Emret Komutanım Şahmat adlı dizide yine aynı karaktere hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Bora Karakul, ayrıca Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi, Şefkat Tepe ve Sungurlar gibi çeşitli dizilerde rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Bora Karakul 1.78 m boyundadır ve 72 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Bora Karakul, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Bora Karakul hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bora Karakul ile İlgili Aramalar

Google’da Bora Karakul ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Bora Karakul kaç yaşında Bora Karakul Kimdir Bora Karakul khontkar Bora Karakul eşi Bora karakul Instagram Bora Karakul Vikipedi Bora Karakul 2020 Bora Karakul Emret Komutanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds