Teknoloji

Bosch E29 Hatası Çözümü

Bosch çamaşır makinelerinde meydana gelen E29 hatası, genel olarak su kesintisi yaşanmasından dolayı karşımıza çıkmaktadır. Hatayı alma süreci içerisinde çamaşır makinesinin kapağı kapanmaz ve sürekli olarak kod karşımıza gelir. Hatayı aldıktan sonra ilk olarak suyun toplanan kısımlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Devamında ise su ile alakalı olan bütün giriş hortumlarına dikkatli şekilde bakılmalıdır. Bu kısımlarda hatayı aldıktan sonra normale kıyasla olumsuz bir durum olup olmadığına bakmalı, değerlendirilmelidir.

Bosch E29 Hatası Çözümü için öncelikle çamaşır makine kazanına bir şeylerin sıkışıp sıkışmadığına bakıyoruz. Eğer ki bu bölümde bir şeyler sıkışmışsa çıkarıyor ve kontrollü bir şekilde temizlemesini yapıyoruz. Bunun yanında kontrol ettiğimiz parça kısımlarında onarılması gerekilen bölümler olabilir. Bu parçaların kontrolünü üst paragrafta söylediğimiz gibi kontrollü bir şekilde denetleyerek parçada sorun bulunmaktaysa değişmesi gerekmektedir. Böylelikle Bosch E29 Hatasından tamamen kurtulabilirsiniz. Ek olarak çamaşır makinesinde ve makinenin bölgeleri konusunda bilginiz yoksa teknik servise ulaşarak destek almayı da tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi