Brain Out 32. Seviye ”Bebeğin Uyumasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bebeğin uyumasına yardım et sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan bebeğin uyumasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Bebeğin uyumasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 32. Seviye: Bebeğin uyumasına yardım et

Oyunda sorulan en karmaşık ve kafa karıştırıcı sorular listesinde yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında hiç de o kadar kolay olmayabilir. Yani bazı sorularda evet fazla bir mantık aranmıyor. Nitekim bu soruda da öyle.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Ya Yatır

Evet, aynen bu şekilde, telefonunuzu yan yatırın ve hafifçe telefonu sallayın. Böylece bebeği sallamış ve uykusunun gelmesine yardım etmiş olacaksınız. Bu soruda belirli bir mantık yok. Nitekim bu soruda telefonu yatırmanız gerekeceğini normalde bilmeniz mümkün değil.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda kullanıcıların en çok yanıldıkları nokta soru cümlesi ve burada geçen kelime oyunlar. Oyuncular ilk başta buraya dikkat etmeli. Ardından ekranda yer alan tüm objelere ve nesnelere dikkat etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak ya da sallamak da bu soruda görüldüğü üzere çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: