Gündelik Hayat

Brain Out 133. Seviye ”Çok Zekisin Hadi Şerefe” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çok zekisin hadi şerefe sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan çok zekisin hadi şerefe sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çok zekisin hadi şerefe” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 133. Seviye: Çok zekisin hadi şerefe

Oyunda sorulan sorular arasında çözümü oldukça basit olan sorular listesinde yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce yapmanız gereken soruyu doğru anlamak. Soruda sizin ekranda bir yerlere dokunarak yapacağınız bir işlem var mı önce ona bakın.

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

İlk önce şişeyi açmak için telefonu sallamanız gerekecek daha sonra da şişenin üzerinde duran mantara dokunun ve böylece soruda bizden çözmemizi istedikleri cevabı bulmuş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda her şeyden önce ilk bakmanız gereken yer soru cümlesi ve soru cümlesinde geçen ifadelerdir. Bu ifadelere çok dikkat edin. Daha sonra ekranda yer alan nesnelere de özellikle dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunun ve telefonunuzu sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds