Gündelik Hayat

Brain Test 2 ”Behzat Tatilin Tadını Çıkarıyor ama Garip Olan Bir Şeyler Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan behzat tatilin tadını çıkarıyor ama garip olan bir şeyler var sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki 1. seviye olan sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test 2 isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”behzat tatilin tadını çıkarıyor ama garip olan bir şeyler var” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 1: Behzat Tatilin Tadını Çıkarıyor ama Garip Olan Bir Şeyler Var

Oyunda uzun süre sonra ilk defa yeni bir güncelleme geldi. Yeni gelen güncelleme ile beraber Behzat ve Metin 1 Kısım senaryosunun eklendiğini görüyoruz. Ekrana bakıyoruz. Ekranda ne kadar garip olsa da Behzat’ın güneşlenirken bile takım elbise ile şezlonga uzandığını görüyoruz. Ayrıca ıstakoz ve yeşilliğin olduğunu görmekteyiz. Şimdi sorunun doğru cevabına göz atalım.

Sorunun Doğru Cevabı: Istakozu Deliğe Sok

Istakozu alın ve sağ tarafta duran yeşilliği yukarı doğru kaldırın. Yeşilliğin altındaki ağacın kavuğuna doğru ıstakozu sokun. Bu sayede kavuğun içinde bir tane adamın çıktığını göreceksiniz. Bu sayede ağacın içinde adam çıkınca soruya doğru cevap vereceksiniz ve bir sonraki seviye olan 2. seviyeye geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara net bir cevap vermek imkansız. Özellikle Behzat ve Metin 1. Kısım senaryosundaki sorular gibi çeşitli senaryolarda sorulan sorular da oldukça zor ve karmaşık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds