Brain Out 137. Seviye ”Uyku Zamanı Bitti! Bebeği Uyandır ve Biraz Süt Ver” Sorusunun Cevabı Nedir?

Uyku zamanı bitti bebeği uyandır ve biraz süt ver sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan uyku zamanı bitti bebeği uyandır ve biraz süt ver sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çözümü oldukça zor olan bazı Brain Out sorularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”uyku zamanı bitti bebeği uyandır ve biraz süt ver” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Stump Me 5. Seviye “Kara Deliğin Her Şeyi İçine Almasını Sağla” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 137. Seviye: Uyku zamanı bitti bebeği uyandır ve biraz süt ver

Oyunda sorulan gerçekten en ilginç ve en tuhaf sorulardan olan bu seviyede sorunun doğru cevabını vermek için biraz açıkçası uyanık olmak gerekiyor. Bunun için de öncelikli olarak ekranda yer alan nesnelere özellikle dikkat etmek lazım.

İlginizi Çekebilir:  Kelime İncileri 199. Seviye ''Çiçek Bahçesi'' Sorusunun Cevapları Nelerdir?

Sorunun Doğru Cevabı: Saati İleri Alın

Evet, ekranda yer alan saati iki saat ileri aldığınız zaman bebek uyanacak ve böylece siz de sorunun doğru cevabını vermiş olacaksınız. İşte bu sorunun doğru cevabı da bu şekilde. Bir sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 45. Seviye ''En Büyük Sayıyı Yapmak İçin 1 Kibrit Hareket Ettir'' Sorusunun Cevabı Nedir?

İki şeye dikkat etmeniz gerekiyor. İlki soru cümlesi ve bu soru cümlesinde geçen kelimeler ve kelime oyunları. Bu soru işareti veya ünlemler de olabilir. İkincisi ise ekranda yer alan nesneler ve objeler. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola çevirmek önemli bir çözüm yöntemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara