Gündelik Hayat

Brain Test ‘Ne Kadar Sabırlısın Görelim Bakalım’ Sorusunun Cevabı Nedir?

Ne kadar sabırlısın sorusunun cevabı ne? Ne kadar sabırlısın sorusunun cevabı nedir? Brain Test oyununda sorulan ‘ne kadar sabırlısın’ sorusunun cevabı ne? Son zamanların en çok tercih edilen zeka sorusu oyunları arasında yer alan Brain Test oyununda sorulan sorular zaman zaman zeka sınırlarını zorlayan cinsten olabiliyor. Bu nedenle oyuncular soruların cevaplarını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarından aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test’te sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ne kadar sabırlısın görelim’ sorusundan söz edeceğiz.

Ne Kadar Sabırlısın?

Brain Test oyunundaki önceki sorulardan oldukça farklı bir mantığı barındıran soruda bizim sabrımızın ne kadar olduğu ölçülmek isteniyor. Soruda, ekranda yer alan objelerden herhangi bir şey elde etmemiz de beklenmiyor ancak yukarıda da değindiğimiz gibi sorunun mantığı oldukça farklı. Gelin bakalım bu soruda sabrımızı nasıl test ediyoruz beraber öğrenelim.

Sorunun Cevabı: Bekleyin

Aynen öyle. Bekleyin ve görün. Oyunda sabırdan kast edilen beklemek ve bu yüzden oyucular eğer ekranda herhangi bir şeye basmaz veya hareket etmezse sabırlı olarak sayılıyor ve böylece bölümü geçmiş oluyor.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi