Brain Out ”Hangi 3 Numara 12 Yapar” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son zamanlarda kimsenin elinden düşürmediği oyunlar arasında yer alan Brain Out oyununda sorulan sorular zaman zaman gerçekten de zorlayıcı ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Soruların doğru cevabını bulmayan kullanıcılar ise sorunun doğru cevabını Google başta olmak üzere çeşitli arama motorlarından aratmakta. Aynı zamanda oyuncular diğer soruları da merak etmekte. Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”hangi 3 numara 12 yapar” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 36: Hangi 3 Numara 12 Yapar?

Brain Out oyununda sorulan belki de en zorlayıcı ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan bu soruda diğerlerinden çok daha farklı bir mantık söz konusu. Mantığı çözebilmek için ekranda yer alan obje ve nesnelere de bakmak yetmiyor. Bu nedenle soruda doğru cevabı bulmak adına farklı bir yöntem uygulamalıyız.

Sorunun Doğru Cevabı: Rakamlara Fazla Tıkla

36. seviyedeki bu soruda öncelikli olarak 3 sayısına 2 kez tıklayın daha sonra ise 6 sayısına 1 kez tıklayın. Böylece 12 sayısını elde etmiş olacak ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Brain Out gibi son zamanların bir başka popüler oyunu olan Brain Test oyunundaki bazı sorular ve cevapları için aşağıdaki bağlantılara tıklayın:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: