Gündelik Hayat

Brain Out 165. Seviye ”Köpeğin Sosisi Yemesini Nasıl Engellerim” Sorusunun Cevabı Nedir?

Köpeğin sosisi yemesini nasıl engellerim sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan köpeğin sosisi yemesini nasıl engellerim sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”köpeğin sosisi yemesini nasıl engellerim’ sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 165. Seviye: Köpeğin sosisi yemesini nasıl engellerim

En eğlenceli sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını gördüğünüz zaman bir ‘hadi ya’ diyebilirsiniz. Bu kadar kolay mı evet bu kadar kolay. Zaten bu ve buna benzeyen oyunlarda temel kural basit düşünmek.

Sorunun Doğru Cevabı: Sosisi Çocuğun Ağzına Götürün

Evet, aslında bu kadar basit. Köpeğin sosisi yemesini engellemek adına ilk başta sosisi kızın ağzına götürmeniz gerekecek. Bu sayede soruya doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda en teme hareket noktası soru cümlesine ve soru cümlesinde geçen kelimelere ve kelime oyunlarına dikkat etmek. Bu önemli. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sğaa sola döndürmek de çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.