Gündelik Hayat

Easy Game 44. Seviye “Eksik Sayı Nedir” Sorusunun Cevabı Ne?

Easy Game isimli oyunda sorulan eksik sayı nedir sorusunun doğru cevabı ne, Easy Game adlı oyunun 44. seviyesinde sorulan eksik sayı nedir sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “eksik sayı nedir” sorusundan söz edeceğiz. 

Easy Game 44. Seviye: Eksik Sayı Nedir? 

Son zamanlarda özellikle Brain Test ve Brain Out gibi mobil zeka oyunlarının sayısında bir hayli artış var. Easy Game isimli oyun da kullanıcıların zekasını ölçen birtakım soruların sorulduğu bir oyun. Oyunda gerçekten eğlenceli sorular olmasının yanı sıra kafa karıştırıcı ve karmaşık soruların sayısı da hayli fazla. 

Sorunun Doğru Cevabı: 87

Evet, Easy Game isimli oyunun 44. seviyesinde sorulan “eksik sayı nedir” sorusunun doğru cevabı 87’dir. Aşağıda bulunan kısma 87 sayısını girdiğiniz zaman soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar kolay. 

Easy Game Nasıl Çözülür? 

Oyundaki sorular aslında çok basit. Belli birkaç soru haricinde gerçek anlamda kullanıcıların zekasını ölçen bir soru da yok. Bunun için evvela soru cümlesini iyi anlamak gerekiyor. Çeldirici olabilen ifadeler içeriyor. İkinci olarak ise ekrandaki hareketli her nesne doğru cevaba bizi bir adım daha yaklaştıracak. Son olarak ise her ihtimale karşı telefonu bir kere sallamanızı öneririm. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds