Brain Out 166. Seviye ”Tüm Bowling Pinlerini Nakavt Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Tüm bowling pinlerini nakavt et sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan Tüm bowling pinlerini nakavt et sorusunda cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çözümü oldukça zor olan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”tüm bowling pinlerini nakavt et” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 166. Seviye: Tüm bowling pinlerini nakavt et

Oyunda sorulan bazı sorularda soruların cevaplarının oldukça zor olduğundan ve bu soruların çözümü konusunda farklı çözüm yöntemleri uygulanması gerektiğinden söz etmiştik. Bu soru da tıpkı diğer sorular gibi çözümü oldukça basit olan sorulardan biri.

Sorunun Doğru Cevabı: Topu Büyüt

Tüm bowling pinlerini nakavt et sorusunda ilk önce topu elinizle büyütün ve daha sonra topu ileri doğru sürükleyin. İşte sorunun doğru cevabı bu. Böylece soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan soruları ilk başta doğru okumak çok önemli, soru cümlesinde geçen kelimeler ve ifadeler sorunun çözümü için büyük ipucu. Öte yandan bazı sorularda ekranda yer alan nesnelere ve ifadelere de dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola yatırmak da önemli bir çözüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.