Brain Test 2 ”Ev Çoktan Terk Edilmiş Birkaç İpucu Toplayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ev çoktan terk edilmiş birkaç ipucu toplayalım sorusunun doğru cevap nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat senaryosunda sorulan ev çoktan terk edilmiş birkaç ipucu toplayalım sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ev çoktan terk edilmiş birkaç ipucu toplayalım” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 2 Seviye 5: Ev Çoktan Terk Edilmiş Birkaç İpucu Toplayalım

Oyunda sorulan soruların özellikle de Dedektif Behzat senaryosunu göz önünde bulundurursak en basit sorulardan biri olan bu seviyede soruya doğru cevabı verebilmek için sadece ekrana biraz dikkatli bakmak ve bir şeyleri yerlerinden oynatmak. Bu sayede altta kalan nesnelere de ulaşacaksınız.

Sorunun Doğru Cevabı: Altlarını Kaldır

Evet, ilk başta kanepeyi kaldırın, altındaki tabancayı göreceksiniz. Daha sonra da rafın en altındaki kitapları kaldırın bu sayede altta yer alan telefon-tableti göreceksiniz. Daha sonra da ortada duran kitap ve defterlerin altına bakın. Burada da bir kimlik göreceksiniz. Bu sayede bütün delilleri toplamış ve bölümü geçmiş olacaksınız. Şimdi hazırsanız 6. bölüme geçebilirsiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara ilişkin ne yazık ki sizlere tek ve bütün sorular için geçerli net bir çözüm yöntemi veremiyoruz. Bu nedenle her soru için farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Ekrandaki hareketli nesnelere dikkat edin veya telefonu sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: