Brain Test 223. Seviye “Bu Mikroplardan Hemen Kurtulmalıyız” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu mikroplardan hemen kurtulmalıyız sorusunun cevabı nedir? Brain Test isimli oyunda sorulan “bu mikroplardan hemen kurtulmalıyız” sorusunun doğru cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bu mikroplardan hemen kurtulmalıyız” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 223: Bu Mikroplardan Hemen Kurtulmalıyız 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Şimdi de Bir Mumya Kahramanımız Metin'in Peşinde'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli zeka oyununda 223. seviyede sorulan “bu mikroplardan hemen kurtulmalıyız” sorusu, çözümü itibariyle oyunun en basit ve kolay sorular arasında yer alıyor. Ekranda yer alan nesnelere baktığımız zaman aslında sorunun doğru cevabı net olarak ortaya çıkıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Mendille Hepsini Yok Et 

İlginizi Çekebilir:  5 Maddede Taksicilere Olan Nefretin Nedenleri

Ekranın sağ alt köşesinde bulunan beyaz mendil ile mikropların hepsini elinizi kaldırmadan temizleyin. Daha sonra mikropların hepsi ortadan kalktıktan sonra mendili yanmakta olan şöminenin içine atın. Böylece doğru cevabı bulmuş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Aslında oyun hiç o kadar zeka isteyen ve kafa karıştırıcı bir oyun değil. Soruları çözerken ilk olarak soruyu doğru anlayın, ekranda yer alan ifade ve nesnelere de iyi dikkat edin. Diğer yandan bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor buna dikkat etmek edin. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Banu Kayboldu ve Acıktı Ona En Sevdiği Meyveyi Ver'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir