Brain Out 170. Seviye ” Maymun 1 Dakikada 2 Ananas Toplayabilir 10 Dakikada Ağaçtan Kaç Tane Toplayabilir” Sorusunun Cevabı Nedir?

Maymun 1 dakikada 2 ananas toplayabilir 10 dakikada ağaçtan kaç tane toplayabilir sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan Maymun 1 dakikada 2 ananas toplayabilir 10 dakikada ağaçtan kaç tane toplayabilir sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”maymun 1 dakikada 2 ananas toplayabilir 10 dakikada ağaçtan kaç tane toplayabilir” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 284. Seviye “Yan Görünümü Üst Görünüme Göre Ayarlayabilir misin” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 170. Seviye: Maymun 1 dakikada 2 ananas toplayabilir 10 dakikada ağaçtan kaç tane toplayabilir

Oyunda sorulan en kolay sorulardan biri ile karşınızdayız. Evet, sizin için biraz zor gelse de sorunun cevabı oldukça basit ve kolay. Sizler de sorunun doğru cevabını gördüğünüz zaman bize hak vereceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Kuru Şampuan Saçı Temizler mi?

Sorunun Doğru Cevabı: 0

Evet, maymun 1 dakikada 2 ananas toplayabilir 10 dakikada ağaçtan kaç tane toplayabilir sorusunun cevabı 0. Bu soruya ”0” cevabını verdiğiniz zaman bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce