Brain Test 295. Seviye ”Bebeğin Annesi Hangisi” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bebeğin annesi hangisi sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 295. seviyesi olan bebeğin annesi hangisi sorusundaki doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”bebeğin annesi hangisi” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test Seviye 295: Bebeğin Annesi Hangisi

Oyuna geçtiğimiz günlerde yeni bir güncelleme geldi ve yapılan bu güncelleme ile birlikte yaklaşık 40 tane yeni bölüm eklendi. Kabul etmek gerekir ki bu seviyelerden ilk bölümler oldukça kolaydı, çözmek 5 saniyenizi bile almaz. Ancak 5-6 bölüm sonra sorular gerçek anlamda zorlaşmaya başladı. Şimdi bu soru da nispeten zor sorulardan biri. Bakalım soruda doğru cevap neymiş.

Sorunun Doğru Cevabı: Oyuncağı Elinden Al

Evet, hepinizin aklına bu cevabın geldiğine eminim. Yoksa üst raftaki kitapla ya da saatle uğraşmadınız öyle değil mi? Şimdi oyuncağı çocuğun elinden alın ancak hemen vermeyin. 5 saniye kadar bekleyin ve çocuğun ağlamasını sağlayın. Çocuğun ağlamasına gerçek anlamda üzülen ki sağdaki gerçek annesidir. Böylece soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Sorulara doğru cevap vermek sanıldığı kadar zor ve imkansız değil. Sadece ekrana doğru ve mantıklı bir şekilde bakmak yeterli hatta fazla bir taktik. Belki telefonu sallayabilirsiniz. Bu istemsiz olarak doğru cevap olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: