Gündelik Hayat

Brain Out 172. Seviye ”Çıkışı Bul” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out isimli oyunda sorulan çıkışı bul sorusunun cevabı nedir? Çıkışı bul sorusunda doğru cevap ne Brain Out. Son zamanların en çok oynanan mobil zeka oyunları arasında yer alan Brain Out oyununda sorulan soruların bazıları gerçek anlamda zor ve kafa karıştırıcı olabiliyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan zor ve karmaşık bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”çıkışı bul” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 172. Seviye: Çıkışı Bul

Soruda diğerlerinden daha farklı bir mantık olduğundan söz edebiliriz. Nitekim bu soruda diğerlerinden farklı olarak ekranda yer alan nesnelere ya da ifadelere bakarak bir çözüm yolu üretmek imkansız. Bunun için başka bir yol denemek zorundayız.

Sorunun Doğru Cevabı: Çıkış

Evet, soru cümlesinde geçen çıkış yazısına tıkladığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu sorunun cevabı da bu kadar basit ve kolay. Diğer sorularda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi