Gündelik Hayat

Brain Out 26. Seviye ”Kaç Karınca Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç karınca var sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan ”kaç karınca var” sorusundan doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kaç karınca var” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 26. Seviye: Kaç Karınca Var

Bu oyunda sorulan en karmaşık ve kafa karıştırıcı oyunlar arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabı için öncelikle yapmanız gereken soruyu doğru okuyup doğru anlamak. Bunu yaptığınız zaman sorunun doğru cevabını net olarak bulabilirsiniz. 

Sorunun Doğru Cevabı: 17

Bu sorumuzun doğru cevabı ise 17. On yedi rakamını yazdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorular aslında çok ama çok kolay. Tek yapmanız gereken ise soruları doğru okuyup doğru anlamak. Öte yandan hareket eden tüm nesnelere de özellikle dikkat etmekte fayda var. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan ya da ters çevirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.