Brain Out 84. Seviye ”10 Kesikle Maksimum Karpuz Dilim Sayısı Kaçtır” Sorusunun Cevabı Nedir?

10 kesikle maksimum karpuz dilim sayısı kaçtır sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan 10 kesikle maksimum karpuz dilim sayısı kaçtır sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimi oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca 10 kesikle maksimum karpuz dilim sayısı kaçtır sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Bu Sorunun Üstündeki Kedi Nerede'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out 84. Seviye: 10 kesikle maksimum karpuz dilim sayısı kaçtır

Oyunda sorulan sorular arasında en çok aratılan seviyeler arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında hiç de göründüğü gibi kolay değil. Bu yüzden soruyu dikkatli okumak ve istediği asıl cevabı iyi anlamak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Lütfen Kavgayı Durdur'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 1024

Evet, soruda bizden istenen ve sorunun doğru cevabını oluşturan sayımız 1024 sayısıdır. Bu sayıyı bildiğini zaman soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar basit sizce de öyle değil mi?

Brain Out Nasıl Çözülür?

İlginizi Çekebilir:  5 Sene Sonra Kendinizi Nerede Görüyorsunuz?

Oyunda sorulan soruları ilk başta iyi anlamanız gerekecek. Çok az soru gerçekten de zeka isteyen türden. Diğer soruların neredeyse tamamına yakını ilk bakışta çözülebilecek sorular. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola yatırmak da çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara