Brain Out 145. Seviye ”Mark’ın Gizli Odadan Kaçmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Mark’ın gizli odadan kaçmasına yardım et sorusunun cevabı nedir, Mark’ın gizli odadan kaçmasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan ve çözümü bir hayli zor olan bazı seviyelerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Mark’ın gizli odadan kaçmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Olamaz Etrafları Sarıldı'' Cevabı Ne?

Brain Out 145. Seviye: Mark’ın gizli odadan kaçmasına yardım et

Oyunda sorulan en basit sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında sizin sandığınız kadar zor değil. Bunun için tabi ki ekrana iyi bakmak ve ipucu olabilecek detayları iyi takip etmek gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ampule 5-6 Defa Dokun

İlginizi Çekebilir:  Easy Game 43. Seviye “Kamera Nereden Bakıyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Mark’ın gizli odadan kaçması için öncelikle bölüm başladığı zaman hızlı bir şekilde ampule 5-6 defa dokunun ve daha sonra ışık söndüğünde hızlı bir şekilde odadan kaçın. İşte bu sorunun cevabı da bu kadar basit ve kolay. Hiç aklımdan geçmedi demeyin 🙂

Brain Out Nasıl Çözülür?

Tıpkı diğer zeka sorusu oyunlarında olduğu gibi bu seviyede de soruların doğru cevabı için yapmamız gereken ilk başta soruyu doğru okuyup doğru anlamak. Öte yandan ekranda hareket eden herhangi bir nesne de sorunun doğru cevabı olabilir. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay Bu Zorlu Ortamda Kendini Korumanın Bir Yolunu Bulmak Zorunda'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara