Brain Out 27. Seviye ”Kuralı Bul ve Cevabı Yaz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde gerek Brain Test gerekse Brain Out gibi oyunlar, AppStore’da en çok indirilenler listesinde birbirleri ile yarışıyor. İki oyun da kendi içinde farklı özelliklere sahip. Her iki oyunun da ayrı zorluğu var. Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazı önemli sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kuralı bul ve cevabı yaz” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Adamı Yakalamalı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out Seviye 27: Kuralı Bul ve Cevabı Yaz

Oyundaki zorlayıcı ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak aslında kolay değil. Sorunun üzerinde biraz durmak ve kafa yormak gerekiyor. Bir sonraki bölüme geçmek adına soruya doğru cevap vermeliyiz peki ama nasıl?

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''İneğin Yavrusuna Ne Denir?'' Sorusunun Cevabı

Sorunun Doğru Cevabı: 9

Tıpkı 11. seviyede olduğu gibi bu soruda da doğru cevap 9 rakamıdır. 9 rakamını yazdığınız zaman sorunun doğru cevabını vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu sorunun doğru cevabı da kısaca böyle. Daha sonraki bölümlerde görüşmek üzere.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Tıpkı diğer zeka sorusu oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da sorunun doğru cevabını bulmak için ilk önce bakmanız gereken yer soru cümlesinde geçen kelimelerdir. Daha sonra ekranda yer alan nesneler de önemli ipuçları arasında yer alır. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 170. Seviye “Kediye Duş Aldır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara