Brain Out 32. Seviye ”Klişe Bir Soru Kimi Kurtarırdın Annen mi Kız Arkadaşın mı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Klişe bir soru kimi kurtarırdın anne mi kız arkadaşın mı sorusunun cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan ”klişe bir soru kimi kurtarırdın annen mi kız arkadaşın mı” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out oyununda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle burada paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”klişe bir soru kimi kurtarırdın annen mi kız arkadaşın mı” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 32: Klişe bir soru kimi kurtarırdın annen mi kız arkadaşın mı

Oyunda sorulan en ilginç ve çözümü bir hayli zor olan bu seviyde sorunun doğru cevabını bulmak için aslında çok da vakit harcamanıza gerek yok. Nitekim fazla düşünmediğiniz zaman sorunun doğru cevabına ulaşıyorsunuz.

Sorunun Doğru Cevabı: Her İkisine de Dokun

Evet, tam da böyle. Üzerinde fazla düşünmediğiniz zaman sorunun doğru cevabına da rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Nitekim normal bir zamanda size böyle bir soru sorulsa her ikisinde de kurtarma cevabını verirdiniz. Bu soruda da her ikisine de dokunun. Böylece doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Sorulara doğru cevap vermek adına ilk başta soruyu doğru okuyup doğru anlamak çok önemli. Bazı sorularda soru cümlesinde yazan ifade sorunun doğru cevabını da olduğu gibi içinde barındırabilir. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, sağa sola tıklamak ya da telefonu sallamak da bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: