Brain Out 28. Seviye ”Metinler Üzerinde Bir Kelebeğe Dokun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Metinler üzerinde bir kelebeğe dokun sorusunun doğru cevabı nedir, Btain Out isimli oyunda sorulan metinler üzerinde bir kelebeğe dokun sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda bu oyunda sorulan ve çözülmesi oldukça zor olan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”metinler üzerinde bir kelebeğe dokun” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 28. Seviye: Metinler Üzerinde Bir Kelebeğe Dokun

Oyunda sorulan en şaşırtmalı sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun cevabını bulmak için biraz dikkat etmek gerekiyor. Nitekim bu ve buna benzer oyunlarda en çok dikkat edilmesi gereken nokta dikkat ve odaklanma.

Sorunun Doğru Cevabı: Soruyu Aşağı Kaydır

Evet, aslında çok zor gibi görünen bu sorunun cevabı aslında böyle kolay bir cevap. Bu soruda yapmanız gereken soruyu aşağı kaydırmanız böylece kelebeklere metinlerin üzerinde dokunmuş olacak ve böylece bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorularda en çok soru cümlesinde geçen hilelere dikkat edin, burada sorunun büyük bir ipucu yer alıyor olabilir. Aynı zamanda ekrandaki tüm nesnelere iyi bakın. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak veya telefonu sağa sola döndürmek ya da yan yatırmak bir çözüm olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: