Gündelik Hayat

Brain Test ”Arabanın Köprüyü Geçmesine Yardım Etmen Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test, son zamanların en çok oynanan ve indirilen mobil oyunlarından biri. Bu oyunun son zamanlarda bu kadar çok oynanmasının temel nedenlerinden biri oyunun zeka sınırlarını ve dikkat becerisini aşırı derecede zorlaması. Oyunla ilgili olarak söylenebilecek en güzel ifadelerden biri de oyunun aslında fazlaca “zeka” gerektirecek bir oyun olmayıp sadece dikkat gerektiren bir oyun olması. Aynı zamanda oyunla ilgili olarak pek çok oyuncu, sorunun doğru cevabını internette Google başta olmak üzere birçok arama motorunda aratıyor. Daha önceki yazılarımızda Brain Test ile ilgili olarak çeşitli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “arabanın köprüyü geçmesine yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Araba Köprüyü Nasıl Geçer? 

Brain Test oyunundaki bu seviyede arabanın ortadan ikiye bölünmüş bir köprüden geçmesine yardım etmemiz isteniyor ancak arabanın köprünün üzerinden tam geçeceği vakitte köprünün ortadan ikiye ayrıldığını görüyoruz ancak bölümü geçebilmek için köprünün ortadan ikiye ayrılmaması gerekiyor. Peki bunu nasıl başarabiliriz? 

Doğru Cevap: Köprüyü Tutun 

Sorunun doğru cevabı aynen bu şekilde. Köprüyü tutmak gerekiyor. Arabanın üzerek çift tıklayın ve arabanın hareket etmesini sağlayın daha sonra da köprüyü diğer elinizle çatlağın olduğu yerden tutun. Ya da çatlağın olduğu yeri elinizle tuttuktan sonra arabaya çift tıklayarak arabanın hareket etmesini sağlayın. Böylece doğru cevabı vermiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Daha önceki yazılarımızda bu oyunla ilgili çeşitli taktiklerden söz etmiştik. Ancak bu taktikler üzerinde biraz daha durmakta fayda var. Brain Test oyununda sorulan her sorunun cevabı ekranda gizli. Soruları çözebilmek için ekrana iyi odaklanın ve özellikle soru tümcesini iyi okuyun. Soruyu iyi anladıktan sonra sorunun çözümünü de rahatlıkla bulabileceksiniz. 

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds