Brain Out 24. Seviye ”Çok Acıktı Yiyecek Bir Şey Yap” Sorusunun Cevabı Nedir?

Çok acıktı yiyecek bir şey yap sorusunun cevabı nedir, Brain Out isimli oyunda sorulan çok acıktı yiyecek bir şey yap sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan bazın sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Çok acıktı yiyecek bir şey yap” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 24. Seviye: Çok acıktı yiyecek bir şey yap

Oyunda sorulan en ilginç sorular listesinde yer alan bu soru, aynı zamanda Google’da en çok aratılan sorular arasında yer alıyor. Bu gibi sorularda kullanıcılar soruların cevaplarını çeşitli arama motorlarında aratıyor. Bu sorunun cevabı da en çok merak edilenler arasında.

Sorunun Doğru Cevabı:

Bu sorunun cevabında tabloda yer alan evleri aşağı doğru kadırın ilk olarak. Daha sonra beyaz bulutları sarı emojinin arkasında götürün. Sarı emojideki gözleri ise aşağı doğru kaydırdığınız zaman emeoji kırılmış bir yumurtaya dönüşecek ve bu sayede siz de bir sonraki bölüme geçeceksiniz.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu oyunda ilk vereceğimiz tavsiye ekranda yer alan her nesneye dikkat edin, özellikle soru cümlesine ve soru cümlesinde yer alan ifadelere özellikle dikkat edin. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak ya da telefonu sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: