Brain Out 33. Seviye ”Arabayı Yol İşaretine Sürün” Sorusunun Cevabı Nedir?

Arabayı yol işaretine sürün sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan arabayı yol işaretine sürün sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda çözümü zor olan bazı Brain Out sorularından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Arabayı yol işaretine sürün” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out Seviye 33: Arabayı yol işaretine sürün

İlginizi Çekebilir:  AŞTİ’de ATM Var mı? AŞTİ’de Hangi ATM’ler Var?

Oyundaki en kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan bu seviyede sorunun çözümü aslında sizin kafanızda büyüttüğünüz kadar zor ve karmaşık değil. Sakin kafayla düşündüğünü zaman soruların hemen hemen çoğunda doğru cevabı bulmak çok kolay. Nitekim bu soruda da benzer bir şekilde sakin düşünmek oldukça önemli.

Sorunun Doğru Cevabı: Soruyu Kaydırın

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Komşular Gecenin Ortasında Çılgın Bir Parti Veriyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Öncelikle olarak soruyu kaydırın. Daha sonra ise altındaki bulutu buzun üzerine götürerek sorunun doğru cevabını bulabilirsiniz. Aslında görüldüğü üzere sorularda herhangi bir zorlayıcı unsur bulunmuyor. Sadece üzerinde biraz sağlıklı düşünmek yetiyor.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Diğer zeka sorusu oyunları gibi Brain Out oyunu da benzer teme ve içeriklere sahip. Bu oyunda ilk dikkat edilmesi şart husus, soruların doğru okunması. Bazen sorunun cevabı ekranda yer alan nesnelerde değil bizzat soru cümlesinde ya da soru cümlesinde geçen kelimelerde gizli olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak ya da telefonu sağa sola döndürüp çevirmek çözüm olabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Lütfen Çoraplarımı Bulmama Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce