Brain Out 37. Seviye ”Her Şeyi Kuyuya Koy” Sorusunun Cevabı Nedir?

Her şeyi kutuya koy sorusunun doğru cevabı nedir? Brain Out isimli oyunda sorulan her şeyi kutuya koy sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Out isimli oyunda sorulan ve oyuncuların çözmekte zorlandığı bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”Her şeyi kutuya koy” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Out 37. Seviye: Her şeyi kutuya koy

Oyunda sorulan en şaşırtmalı ve kafa karıştırıcı soruların başında yer alan bu soruda hiç fazla düşünmeden bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Soruda bizden ne istendiğine iyi bakmak gerekiyor. Daha önceki yazılarımızda bu ve buna benzer oyunlarda sorulan soruların nasıl kelime oyunlarına başvurduğundan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”her şeyi kutuya koy” sorusundaki hataya bakacağız.

Sorunun Doğru Cevabı: Her Şeyi

Ekrandaki yer alan her şeyi kutuya koymalıyız. Emoji, elmas, sigara, karpuz ve soru yazısını kutuya koyun ve arkanıza yaslanın. Tebrikler sorunun doğru cevabını buldunuz. Evet, bu oyunlar sık sık kelime oyunlarına başvurur. Yoksa nasıl kolay kolay bölüm geçeceksiniz.

Brain Out Nasıl Çözülür?

Sorularda her oyuncunun ilk bakması gereken yer soru cümlesi. Burada geçen kelimeler ya da bizzat soru cümlesinin kendisi bir cevap olabilir. Bu nedenle buraya dikkat edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak veya telefonu rastgele çevirip sağa sola tıklamak da önemli bir çözüm yöntemi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: