Brain Out ”Kaç Civciv Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out adlı zeka sorusu oyununda sorulan kaç civciv var sorusunun cevabı nedir, kaç civciv var sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Out ve benzeri zeka sorusu oyunlarında sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”kaç civciv var” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 'Tarlayı Sürmesi Lazım ama Traktör Çalışmıyor'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç Civciv Var?

Brain Out adlı zeka oyununda 67. bölümde sorulan ”kaç civciv var” sorusu, oyunun en zor soruları arasında yer alıyor. Soruda ekranda kaç tane civciv olduğu soruluyor ancak ekranda görüldüğü kadar değil.

Sorunun Doğru Cevabı

Ekranda yer alan civcivlerin arkasında gizlenen 2 civciv var ve ”temizle” tuşunun arkasında da civciv daha bulunuyor. Bu yüzden sorunun doğru cevabı 7 olacak.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Çılgın Sedat Bir Helikopterle Kaçmaya Çalışıyor Onu Durdur'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Out Nasıl Çözülür?

Bu ve bunun gibi oyunlarda en çok başvurulan yöntemlerden biri kelime oyunları ve dikkat dağıtan objelerden faydalanmak. Aynı zamanda oyunda bazı sorular telefonu sallayarak, yan çevirerek ya da döndürerek çözülebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara