Brain Test 131. Seviye “Bu Zavallı Çocuğun da Senin Yardımına İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu zavallı çocuğun da senin yardımına ihtiyacı var sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan bu zavallı çocuğun da senin yardımına ihtiyacı var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu zavallı çocuğun da senin yardımına ihtiyacı var” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 131. Seviye: Bu Zavallı Çocuğun da Senin Yardımına İhtiyacı Var 

Oyunda sorulan en güzel sorulardan biri olan bu seviyede sorunun doğru cevabına ulaşmak için biraz çizgi film karakterlerine aşina olmamız ve hikayesini biliyor olmamız gerekiyor. Yoksa biraz çözümü zor bir soru. Haydi bakalım sorunun doğru cevabı neymiş. 

Sorunun Doğru Cevabı: Süpermen 

Sol tarafta bulunan atletli çocuğun sağ kolunun üzerinde duran böceği alıp radyasyon işaretli varilin içine atın. Böcek yeşile dönecek. Daha sonra da o böceği, sağ tarafta duran çocuğun üzerine doğru sürükleyin. Çocuk Süpermen olacak ve böylece soruya doğru cevap vererek bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan sorular ilk başta soru cümlesi iyi okunmadan çözülemez. Öte yandan ekranda hareket eden nesneler de dikkat edilmezse sorunun doğru cevabına ulaşmak güç olabilir. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa veya sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.