Brain Test 132. Seviye “Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmeli” Sorusunun Cevabı Nedir?

Soru işareti yazan yere ne gelmeli sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan soru işareti yazan yere ne gelmeli sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “soru işareti yazan yere ne gelmeli” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 132. Seviye: Soru İşareti Yazan Yere Ne Gelmeli

Oyunda sorulan ve mantığı bir türlü anlaşılmayan sorular arasında yer alan ve bu yüzden çözümü zor sorulardan olan bu seviyede takılmanız normal ve gayet olası. Nitekim bu soru Google’da en çok aratılan sorular arasında yer alıyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: D

B-İ-Ü-D-B-A-Y-S diye devam eden ve sonunda ? işareti bulunan cevap kısmına “D” harfini yazdığınız zaman doğru cevabı vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. İşte bu kadar, haydi daha sonraki bölümlerde görüşürüz.

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Zaman zaman böyle çözümü zor ve mantığı anlaşılmayan sorular çıksa da tüm sorular böyle değil. Soruları ilkin iyi anlamaya çalışın, soru cümlesini iyi okuyun ve buradaki kelime oyunlarına dikkat edin. Ekrandaki hareketli nesneleri iyi takip edin. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak veya sağa sola çevirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.