Brain Test 280. Seviye “Bize Yardım Et Evi Bulamıyoruz” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan bize yardım et evi bulamıyoruz sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunun 280. seviyesinde sorulan bize yardım et evi bulamıyoruz sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bize yardım et evi bulamıyoruz” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 207. Seviye “Kaplumbağanın Yarışı Kazanması Lazım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 280. Seviye: Bize Yardım Et Evi Bulamıyoruz 

Oyunu daha önce oynamış olanlar hatırlayacaktır ki 267. bölümde Jüpiter nerede diye bir soru vardı ve bu soru ile o sorunun grafikleri neredeyse birbiri ile aynı. Bu soruda sadece farklı bir cevap isteniyor o kadar. Cevabı da esasen o kadar zor değil. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Sedat'ın İzini Sürmek İçin Drakula'nın Gece Kulübüne Sızmalılar'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Yana Çek

Ekranda sanki bir fotoğraf varmış gibi düşünün iki parmağınızla ekrandaki gördüğünüz ekranı sola doğru kaydırın ve orada ay ve dünyayı göreceksiniz. Daha sonra dünyanın üzerine tıklayın. Tebrikler doğru cevabı verdiniz. Bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out “Baykuşu Uyandır” Sorusunun Cevabı Nedir?

Her soru için geçerli bir çözüm taktiği maalesef yok. Bunun yerine şu birkaç adımı izleyebilirsiniz. Evvela soru cümlesini iyi okuyup iyi anlamaya ve soru cümlesindeki ifadeleri çözümlemeye gayret edin. Daha sonra ekranda hareket eden tüm nesnelere özellikle yoğunlaşın. Son olarak da ne olur ne olmaz diye telefonu sallamayı unutmayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara