Brain Test 144. Seviye “Uzaylılar Aramıza Sızdı Bul Onları” Sorusunun Cevabı Nedir?

Uzaylılar aramıza sızdı bul onları sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan uzaylılar aramıza sızdı bul onları sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “uzaylılar aramıza sızdı bul onları” sorusundan söz edeceğiz.

Brain Test 144. Seviye: Uzaylılar Aramıza Sızdı Bul Onları 

Oyunda sorulan en dikkat isteyen sorular arasında yer alan bu soruda ekrana aşırı dikkatli bakmak gerekiyor. Evlerin arasında pencerelerde, insanların arkasında ve dahi her yerde uzaylılar olabilir. Bu nedenle ekrandaki her nesneye iyi dikkat edilmeli. 

Sorunun Doğru Cevabı:

Bu soruda yazmak yerine ekran fotoğrafından sorunun doğru cevabını göstermek daha doğru olacaktır. Aşağıda yer alan fotoğraftan yararlanarak sorunun doğru cevabına ulaşabilir ve bir sonraki bölüme geçebilirsiniz. Kolay gelsin. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oldukça fazla dikkat isteyen sorular olduğu gibi hiçbir özen göstermeden de çözülebilecek sorular epey fazla. İlk başta soruları doğru okuyup iyi anlamak lazım. Öte yandan hareketli her nesne sorunun doğru cevabı olabilir. Aynı zamanda bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak, yan veya ters çevirmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.