Gündelik Hayat

Brain Test ”Gazozumu Açabilir misin Sana Zahmet” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test oyununda sorulan 45. seviyedeki gazozumu açabilir misin sana zahmet’ sorusunun cevabı nedir? Gazozumu açabilir misin sana zahmet sorusunun cevabı ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test oyununda sorulan bazı önemli sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”gazozumu açabilir misin sana zahmet” sorusundan söz edeceğiz.

Gazozumu Açabilir misin Sana Zahmet?

Bu soruda diğer sorulardan farklı olarak değişik bir mantık yürütme yönteminin olduğunu söyleyebiliriz. Soruda ekranda yer alan objelerden farklı olarak ilginç bir çözüm yöntemi var. Ekranda bir tane gazoz bir tane de gazoz açacağı yer alıyor ve soruda bizden gazozu açmamız isteniyor ancak ekrandaki açacağı ne türden tutmuş olsak da gazozu açmayı başaramıyoruz. Peki gazozu nasıl açacağız?

Sorunun Cevabı: Salla

Evet. Aynen sallayarak gazozu açabilirsiniz. Oyunda sorulan bazı sorulardan da aşina olacağınız şekliyle telefonunuzu sallayarak cevaba ulaşabilirsiniz. Gazoz, telefonun sallanma hareketini algılayarak açılacaktır.

Brain Test Nasıl Çözülür?

Bu seviyede de görüldüğü üzere bazı seviyelerde zekanın kırıntısını dahi kullanmak gerekmiyor. Örneğin telefonu sallamak ya da ters ya da yan çevirmek de bir çözüm olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda soru tümcelerini iyi okuyarak doğru cevaba ulaşabilirsiniz.

Diğer Sorular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi