Tiktok Fenomeni Berke Juan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Tiktok fenomenleri arasında yer alan Berke Juan kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tiktok fenomenlerinden olan Berke Juan’dan söz edeceğiz. 

Berke Juan Kimdir? 

Tiktok fenomenleri arasında yer alan Berke Juan, burada milyonlarca takipçi sayısına ulaşmış. Çektiği videoları ve fotoğrafları ile dikkat çeken ünlü Tiktok fenomeni, henüz küçük yaşta olmasına rağmen geniş bir hayran kitlesine ulaşmış durumda. Şimdiden şöhret basamaklarını üçer beşer çıkıyor diyebiliriz. Şimdi ise kendisi hakkında merak edilen birkaç konu başlığından kısaca söz edelim. 

Kaç Yaşında? 

Berke Juan hakkında merak edilen en önemli konu başlıklarından biri de kaç yaşında olduğu. Tiktok fenomeni Berke Juan 17 yaşında. 2003 doğumlu. 

Nereli? 

Kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ise nereli olduğu. 17 yaşındaki ünlü Tiktok fenomeni aslen Trabzonlu. 

Boyu? 

Aslen Trabzonlu olan 17 yaşındaki Tiktok fenomeni Berke Juan’ın boyu ise 1.68cm. 

Burcu? 

Berke Juan, Tiktok’ta fenomenlerin kendisini tanıttıkları kısa video ise burcunun ikizler olduğunu belirtmiştir. 

Sevgilisi Var mı? 

Yine Tiktok fenomenlerinin kendilerini tanıttıkları kısa videoların birinde sevgili sorusuna ise “sap” cevabını vermişti. Yani Berke Juan’ın sevgilisi yok. 

——- Out of Topic ———

Günümüzde sosyal medyadan onlarca fenomen dünyaya geliyor. Her güne bir fenomen her eve bir fenomen. Sosyal medyanın alternatifinin de artmasıyla kanallar da çeşitlilik gösteriyor ve neden ve hangi özelliğinden dolayı ünlü olduğu bilinmeyen yığınlar ortaya çıkıyor. Tiktok fenomenleri de bu alternatif sosyal medya kanallarından ünlenen ve yukarıda da değindiğimiz gibi neden ünlü olduğu belli olmayan kişilerden mütevellit. Modası geçen ve yerini başka bir kavrama bırakan her kanal gibi Tiktok da zaman içerisinde yerini başka bir sosyal medya kanalına devredecek ve bu fenomenlerin de ününü başka yerlerde sürdüreceği yeni alanlar ortaya çıkacak. 

4 thoughts on “Tiktok Fenomeni Berke Juan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

  • Nisan 27, 2020 tarihinde, saat 16:48
   Permalink

   Bilmem ki ama bende merak ediyorum boğami oğlak mı ne?

   Yanıtla
   • Nisan 28, 2020 tarihinde, saat 05:16
    Permalink

    Öğrenirseniz bize de söyleyin

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.