Brain Test 140. Seviye “Bu Sporcuya Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bu sporcuya yardım et sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan bu sporcuya yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan ve bu soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “bu sporcuya yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Bütçenize En Uygun Düğün Paketi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Brain Test 140. Seviye: Bu Sporcuya Yardım Et Lütfen 

Oyunda sorulan ve hakiki anlamda en basit ve çözümü en kolay sorular listesi yapılsa zirveye oynayacak bu soruda doğru cevabı bulmak neredeyse çocuk oyuncağı. Sadece dikkatli olmak yeterli. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ağırlıkları Kaldır 

Evet, sporcunun kaldırmış olduğu halterdeki ağırlıkları teker teker sökün. Sadece demir kalacak şekilde olsun. İşte bu kadar. Soruya bu cevabı vererek bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Sahiden çok kolay bir bölüm.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 215. Seviye “Renkleri Ayırmama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyun aslında çok ama çok basit bir mantık üzerine kurulu. İlk kural soruyu iyi okumak ve soru cümlesine çok dikkat etmek. İkinci kural ise hareket eden her nesnenin sorunun doğru cevabı olabileceğini bilmek. Son olarak bazı sorularda telefonu sağa sola öne arkaya çevirmek ya da sallamak da bir çözüm. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz