Gündelik Hayat

Brain Test 167. Seviye “Resimdeki Tüm Hayvanları Bulun” Sorusunun Cevabı Nedir?

Son günlerde artan popülaritesi ve oyunun eğlenceli olması nedeniyle hızla yayılan ve yayılmaya devam eden zeka oyunu Brain Test, özellikle zor ve kafa karıştırıcı soruları ile muadili olan diğer zeka sorusu oyunlarından ayrılan bir yöne sahip. Oyundaki temel mantıktan, oyunda sorulan soruların nasıl çözülmesi gerektiğinden ve daha önceki sorulardan genel olarak söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “resimdeki tüm hayvanları bulun” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test Seviye 167: Resimdeki Tüm Hayvanları Bulun

Bu oyunda sorulan daha önceki sorulara içerik olarak oldukça benzeyen bu seviyede, önceki soruların cevaplarını bilmek bizim için büyük bir ipucu olacaktır. Bunun için önceki sorularda ne olduğunu ve bizden ne istendiğini bilirsek bu soruyu da rahatlıkla cevaplayabiliriz. 

Sorunun Doğru Cevabı: 

Tüm tavşanları, 6 tane olacak şekilde dokunun daha sonra ata dokunun. En sonunda ise yaprakların üzerinde sağ tarafta yer alan tavşanın üzerinde bir tane yılan göze çarpacak. Onu da atın üzerine doğru sürükleyin ve atın üzerinden atlayan fareye de dokunun. Böylece tüm hayvanlara dokunmuş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür?

Her şeyden önce bu oyunda büyük bir yanılgıya düşmemek için soru cümlesini iyi okuyun ve bu kelimeler arasında doğru cevabı bulmaya çalışın. Ekrandaki ifadelere ve nesnelere de iyi dikkat ederseniz sorunun önemli bir kısmını çözersiniz. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds