Gündelik Hayat

Brain Test 166. Seviye “Lütfen 6. Kata Çık” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan “lütfen 6. kata çık” sorusunun cevabı ne? Lütfen altıncı kata çık sorusunun doğru cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “lütfen 6. kata çık” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 166. Seviye: Lütfen 6. Kata Çık 

Brain Test isimli oyunda sorulan en zorlayıcı ve kafa karıştırıcı sorular arasında yer alan “lütfen 6. kata çık” sorusu, çözümü itibariyle de gerçek anlamda zor bir soru. Diğer yazılarda da belirttiğimiz gibi bazı sorularda farklı bir mantık yürütmek gerekiyor. Bu soruda da benzer bir mantık söz konusu. 

Sorunun Doğru Cevabı: 9’u Ters Çevir 

Asansörün katları arasında 6 yer almıyor. Bunun için asansörü 9. kata çıkartıp daha sonra telefonu ters çevirmeniz gerekiyor. Bu sayede asansör 6. kata çıkacaktır. Böylece soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Sorularda en başta kelime oyunlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Bazı soruların cevapları doğrudan kelimeler arasında gizli olabiliyor. Öte yandan bazı sorularda ekranda yer alan ifadelere de özenle bakmak lazım. Aynı zamanda bazı sorularda telefonu sallamak, yan çevirmek veya sağa sola döndürmek de bir çözüm olabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds