Brain Test 2 ”Ne Gün Ama Şimdi de Dev Bir Trol Metin’in Peşinde” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ne gün ama şimdi de dev bir trol Metin’in peşinde sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Korkusuz Metin isimli senaryosundaki 17. seviyede sorulan ne gün ama şimdi de dev bir trol Metin’in peşinde sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ne gün ama şimdi de dev bir trol Metin’in peşinde” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Aşkta Para mı? Yakışıklılık-Güzellik mi? Zeka mı?

Brain Test 2 Seviye 17: Ne Gün Ama Şimdi de Dev Bir Trol Metin’in Peşinde

Oyunda sorulan en basit ve kolay sorulardan biri olan oyunun bu 17. seviyedeki sorusunda doğru cevabı bulabilmek adına biraz mantıklı davranın diyeceğiz ancak mantıkla çözülecek bir soru değil. Bunun için önceki seviyelerde başvurduğumuz yöntemlere başvurmamız geerkiyor. Bakalım neymiş bu eski çözüm yolları.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 166. Seviye “Lütfen 6. Kata Çık” Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Telefonu Salla

Evet, yukarıda yer alan piyanonun sorunun doğru cevabı olduğu belli ancak bir şekilde piyanoyu aşağıya düşüremiyoruz. Bu nedenle telefonu sallayın. Bu sayede soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüm olan 18. seviyeye geçmiş olacaksınız.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Behzat Drakula'nın Dizüstü Bilgisayarının Şifresini Hemen Çözmeli'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara bunun gibi cevaplar verebilirsiniz. Aynı şekilde ekranın çeşitli yerlerine rastgele dokunarak ya da hareketli nesnelere dikkat ederek de sorulara doğru cevap verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce