Gündelik Hayat

Brain Test “Bu Kutuyu El Arabasına Taşımama Yardım Et Lütfen” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan “bu kutuyu el arabasına taşımama yardım et lütfen” sorusunun cevabı nedir? Bu kutuyu el arabasına taşımama yardım et lütfen sorusunun cevabı nedir? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “bu kutuyu el arabasına taşımama yardım et lütfen” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 182. Seviye: Bu Kutuyu El Arabasına Taşımama Yardım Et Lütfen 

Brain Test isimli oyunda sorulan en kolay sorular arasında yer alan “bu kutuyu el arabasına taşımama yardım et lütfen” sorusundan ekranda yer alan nesnelere ve objelere tıklayarak bir çözüm yöntemi bulamıyoruz bunun için daha farklı bir çözüm yöntemi bulmak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Ekranı Salla 

Bu gibi durumlarda başvurduğumuz en basit çözüm yöntemleri arasında yer alan telefonu sallamak, burada da işimizi kolaylaştırıp sorunun doğru cevabını bulmamızı sağlıyor. Daha sonra bu oyundan başka bölümlere geçebilirsiniz. 

Diğer Sorular 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds