Brain Test 5. Seviye “Kaç Tane Pizza Dilimi Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Kaç tane pizza dilimi var sorusunun cevabı nedir, Brain Test isimli oyunda sorulan kaç tane pizza dilimi var sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “kaç tane pizza dilimi var” sorusundan söz edeceğiz. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Sigara Yok'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 5. Seviye: Kaç Tane Pizza Dilimi Var 

Oyunda sorulan en basit ve çözülmesi en kolay sorulardan olan bu seviyede sorunun doğru cevabını bulmak çok kolay. Nitekim sorunun doğru cevabını nokta atışı bulmasanız dahi rastgele sallayarak da doğru cevabı bulmanız mümkün. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Oh Çok Şükür Sonunda Otoyola Çıkabildi Hadi Bakalım Otostop Yapma Zamanı'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: 9 

Evet, sorunun doğru cevabını 9 olarak girdiğiniz zaman bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Bu gibi soruları deneyerek de bulabilirsiniz. Bir başka soruda görüşmek üzere. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Oyunda sorulan bu gibi sorularda fazla mantık yürütmeyip deneme yanılma yöntemiyle de sorunun doğru cevabını bulabilirsiniz. Öte yandan bazı sorularda ekrana rastgele dokunmak, telefonu sallamak ya da sağa sola yatırmak da bir çözüm olabiliyor. 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Fındık Acıktı Peynir İstiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara