Brain Test 2 “Ağlamasını Nasıl Durdurabilirim” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ağlamasını nasıl durdurabilirim sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 18. seviyesinde sorulan ağlamasını nasıl durdurabilirim sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “ağlamasını nasıl durdurabilirim” sorusundan söz edeceğiz. 

 Brain Test 2 Seviye 18:: Ağlamasını Nasıl Durdurabilirim 

İlginizi Çekebilir:  Kişiyi Mutsuz Kılan Bazı Detaylar

Genelde Bizim Aile senaryosundaki sorular için bir önceki senaryo olan Lale’nin çiftliğine göre kolay olduğunu belirtmiştik ancak bu soru Bizim Aile’deki en tuhaf ve kafa karıştıcı sorulardan biri. Çözülmesi gerçek anlamda zor ve uzun zaman alıyor. Bu nedenle soruya doğru açıdan yaklaşmak gerekiyor. 

Sorunun Doğru Cevabı: Palyaço Yap 

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 295. Seviye ''Bebeğin Annesi Hangisi'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Evet, ekranın sağ tarafında duran sarı topun altında duran kırmızı nesneyi ve hemen yanında duran aynısını alın ve çoçuğun anne ve babasının burnunun üzerine koyun. Daha sonra ikisine de aynı anda basın. Bu sayede bebek susmuş olacak. Evet, her ne kadar saçma olsa da sorunun doğru cevabını vermek için bunu yapmak gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out ''Hangi Pençe Kedinin Uzanmış Pençesine Benzer'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Ekranda görülen nesneler ilk bakışta soruların cevapları için bir ipucu vermeyebilir. Bu nedenle ekranda yer alan nesneleri hareket ettirin ya da hareketli nesnelere odaklanın. Öte yandan bazı sorularda da telefonu şöyle biraz kuvvetli sallamayı ihmal etmeyin böylece doğru cevap vermiş olabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara