Gündelik Hayat

Brain Test 2 “Merve’nin Saklambacı Kazanmasına Yardım Et” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan Merve’nin saklambacı kazanmasına yardım et sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun 17. seviyesinde sorulan Merve’nin saklambacı kazanmasına yardım et sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “Merve’nin saklambacı kazanmasına yardım et” sorusundan söz edeceğiz. 

Brain Test 2 Seviye 17:: Merve’nin Saklambacı Kazanmasına Yardım Et 

Bu soru, diğerlerinden ayrılan bir mantık çerçevesinde çözülmesi gerekiyor. Çünkü ekranın herhangi bir yerine dokunarak ya de tıklayarak bölümü geçmeniz mümkün değil. Bu nedenle biraz daha üzerinde düşünüp ne yapmanız gerektiğine karar verin ve daha sonra uygulamaya geçin. Sizin için bu daha doğru olacaktır. 

Sorunun Doğru Cevabı:: Ayının Kafasını Çıkar Telefonu Salla 

Evet, ekranda görülen resmi sağa doğru kaydırın ve en köşede bulunan ayının kafasını çekin. Saklanan çocuğu göreceksiniz. Ardından da telefonu sallayın ve yukarıdan Murat’ı yani evin babası göreceksiniz. Bu sayede Murat Bey aşağıya düşmüş olacak siz de soruya doğru cevap verdiğiniz için bir sonraki bölüme geçeceksiniz. 

Brain Test Nasıl Çözülür? 

Evet, bu soruda da görüldüğü üzere tıkandığınız seviyelerde telefonu sallayın. Bu sayede ekranda belli başlı birtakım değişimler meydana gelebilir. Bu da sizin soruyu doğru yanıtlamanız için bir ipucu olacaktır. Diğer bir çözüm mantığı ise hareketli nesnelere dikkat etmek. Çünkü cevap çoğu zaman burada gizli oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.