Brain Test 2 ”Yavru Olayı Aslanları Kızdırdı Saklanmaları Gerek” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan yavru olayı aslanları kızdırdı sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 adlı oyunun Miskin’in Serüveni senaryosunun 19. seviyesinde sorulan yavru olayı aslanları kızdırdı sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı sorulardan söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”yavru olayı aslanları kızdırdı saklanmaları gerek” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 ''Kubilay ve Arkadaşlarının O Kapıdan Geçmeleri Gerek'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 19: Yavru Olayı Aslanları Kızdırdı Saklanmaları Gerek

Oyunda sorulan sorular arasında özellikle miskinin serüveni senaryosunda öncekilere göre kolay bir soru ile karşı karşıyayız. Soruda önceki seviyede köstebekten korkan yavru aslanın önündeki eti kedinin alması nedeniyle aslanın anne ve babası peşimizi bırakmıyor. Onlardan kurtulmamız için saklanmamız gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test ''Çocuklar Onun Evine Gitmek İstemiyor Ona Yardım Et'' Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Salla – Önce Fare- Sonra Kedi

Evet, ilk başta telefonu kuvvetli bir şekilde sallamanız gerekiyor. Yere düşen yaprakların arasına ilk olarak fareyi daha sonra da kediyi saklayın. Bu sayede yavru aslanın anne ve babasından saklanmış olacağız. Soruya bu cevabı vererek aynı zamanda 10. soruya da geçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi seviyeler ççok da zor değil.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 232. Seviye “Kahramanımızın Yardıma İhtiyacı Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda soruların net ve kesin bir çözüm yöntemi yok. Sorular ilk başta doğru okunup doğru anlaşılması gerek. Ardından da ekrandaki nesnelere de dikkatli ve özenli bakmanız lazım. Son olarak da telefonu biraz sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara