Brain Test 2 ”Ayı Gitti Banu’yu Uyandırma Zamanı” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 isimli oyunda sorulan ayı gitti Banu’yu uyandırma zamanı sorusunun doğru cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Bahtsız Banu senaryosundaki 8. seviye olan ayı gitti Banu’yu uyandırma zamanı sorusunda doğru cevap nedir? Daha önceki yazılarımızda Brian Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”ayı gitti Banu’yu uyandırma zamanı” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test “Eren’in Artık Biraz Sağlıklı Beslenmesi Gerekiyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test 2 Seviye 8: Ayı Gitti Banu’yu Uyandırma Zamanı

Oyunda bir önceki seviyelerde Banu’yu ayının saldırısından ölü taklidi yaparak kurtarmıştık. Daha sonra ayı Bnau’nun başından gitmemiş bu sefer de bal kovanını ayının üzerine atarak Banu’yu ayıdan uzaklaştırdık. Bu sefer, Banu kafasına düşen elmanın sonucunda bayılmış ve onu kurtarmamız gerekecek. Ekrana baktığımız zaman iki tane ağaç, yerde elmalar ve dalda öten bir kuş görüyoruz. Cevabımız biraz karışık olacak. Hadi bakalım sorunun doğru cevabını görelim.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 156. Seviye ''Köpeğin Kazanmasına Yardım Et'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: Kuş Pisliği

İğrenç gelebilir ama tek çözüm yolu bu. Öncelikle sağ tarafta duran kuşun konduğu dalı aşağı doğru çekerek kırın. Bu sayede kuş bulunduğu ağaçtan Banu’nun bulunduğu ağaca doğru uçacak. Daha sonra sağ tarafta yerde bulunan elmaları kuşa vermeye başlayın. Toplamda 3 tane elma vereceksiniz. Yediği elmaların etkisiyle kuş, Banu’nun yüzüne doğru pisleyecek ve bu sayede Banu uykusundan uyanmış olacak. Biraz iğrenç gelebilir ama soruyu hazırlayanlar böyle bir senaryo çizmişler.

İlginizi Çekebilir:  Brain Out 167. Seviye ''Ping Pong Topunu Bul'' Sorusunun Cevabı Nedir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir