Brain Test 2 ”Tüm İpuçları Kel ve Gözünde Yara İzi Olan Bir Adama İşaret Ediyor” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test isimli oyunda sorulan tüm ipuçları kel ve gözünde yara izi olan bir adama işaret ediyor sorusunun cevabı nedir, Brain Test 2 isimli oyunun Dedektif Behzat isimli oyunun 8. seviyesinde sorulan tüm ipuçları kel ve gözünde yara izi olan bir adama işaret ediyor sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Brain Test isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca ”tüm ipuçları kel ve gözünde yara izi olan bir adama işaret ediyor” sorusundan söz edeceğiz.

İlginizi Çekebilir:  Plastik Terlik Çamaşır Makinesinde Yıkanır mı?

Brain Test 2 Seviye 8: Tüm İpuçları Kel ve Gözünde Yara İzi Olan Bir Adama İşaret Ediyor

Oyunda sorulan basit sorulardan biri, sorunun cevabı da net bir şekilde ortada. Şimdi ekrana bakıyoruz. Bir tane vantilatör var. Bankta oturan kişilerin olduğunu görüyoruz. Dedektif Behzat, buradan suçluyu bulması lazım. Hadi ona yardımcı olalım.

İlginizi Çekebilir:  Babalar Gününde Nasıl Bir Hediye Almak Gerekir? Bugünde Alınabilecek En Güzel Hediye Nedir?

Sorunun Doğru Cevabı: En Soldaki

Vantilatörü alın ve en sağdan sola doğru kişilerin kafalarına doğru tutun. En soldaki kişinin üzerine doğru tuttuğunuz zaman başındaki peruk çıkacak ve gözünün hemen üzerindeki yara izi ortaya çıkacak. Bu sayede soruya doğru cevap verecek ve bir sonraki bölüm olan 9. seviyeye geçeceksiniz.

İlginizi Çekebilir:  Brain Test 2 “Biraz da Havuç Toplayalım” Sorusunun Cevabı Nedir?

Brain Test Nasıl Çözülür?

Oyunda sorulan sorulara en iyi ihtimalle ilk başta doğru cevap vermeniz mümkün olmayacak. Bu yüzden soruları ilk başta doğru okuyup iyi anlamak oldukça önemli. Öte yandan sorularda ekranın her yerine dokunun veya bazı sorularda telefonu rastgele sallayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi